BAUSKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Pūšaminstrumenti un sitaminstrumenti svētkiem nospodrināti

Ikgadējo koncertu vecākiem 9.decembrī sniedza pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas audzēkņi. Koncerta partitūru kopā lika un pasākumu vadīja pedagogs, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas vadītājs Aigars Dziļums.

Ramona, Estere, Elza, Amanda, Sofija un Karlīna demonstrēja flautas spēli. Viņām līdzi juta pedagoģe Laura Meždreija. Īpaši izjusti skanēja Amandas Pučures flauta. Viņas sniegums pamatoti izpelnījies atzinību konkursā Biržos, par ko meitene saņēma publikas skaļus aplausus arī šoreiz.

Sitaminstrumentu pavēlnieks mūsu skolā ir pedagogs Ikars Ruņģis. Populārākais instruments joprojām šajā nodaļā ir marimba, tālab Everts, Jēkabs, Mārcis, Raimonds, Olivers, Gustavs un Valentīns izpildīja skaņdarbus marimbai. Interesanti ir tas, ka trīs skaņdarbu autors bija pats skolotājs I.Ruņģis. Gustava izpildītajam skaņdarbam “Grāmatzīmes” šajā koncertā bija pirmatskaņojums. Roberts rādīja bungu spēli, bet vienīgā meitene šajā kompānijā bija Iveta, kas izpildīja I.Ruņģa skaņdarbu perkusijām.

Pedagoga Kristapa Lubova audzēkņi muzicēja ar sava pedagoga attālinātu atbalstu. Tie bija – Odrija, Valters, Artis, Dārta un Jānis.

Trompetes klases audzēkņi Emīls, Sandris, Eduards un Pauls kopā ar skolotāju A.Dziļumu rādīja 1.semestrī apgūto, bet koncerta izskaņā bija pārsteigums. Klausītāji dzirdēja skolotāja Aigara Dziļuma un skolas bijušo audzēkņu – Renāra Konjuševska un Evelīnas Ģeidānes kopdarbu.

Koncertmeistares šajā pasākumā bija Ieva Vaivare, Ineta Rozentāle un Evija Bonāte.

Close Menu