BAUSKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Godinām Latviju svētkos. Šoreiz – Stelpē.

4.maijā Stelpes Kultūras zālē notika mūsu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts. Tajā piedalījās Bauskas MMS audzēkņi. Koncertu emocionāli vadīja un par tā norisi rūpējās direktores vietniece Inita Idere Bankava. Koncerta ievadā viņa sacīja: “Ir miljoniem iemeslu mīlēt Latviju -ģimene, draugi, dziesmu svētki, hokejs, ziedošās pļavas, zaļie meži, jūra, zilie ezeri, valodas skaņa, brīvības elpa. Tikpat daudz iemeslu ir sargāt Latviju.Ir miljoniem veidu kā padarīt Latviju stipru. Zemessargi un karavīri ir gatavi aizsargāt Latviju ik sekundi. Ikviens no mums var stiprināt Latviju – ja ne tieši esot zemesardzes un to atbalstītāju vidū, tad vismaz ikdienā, vienkārši darot savu darbu, rūpējoties par tuviniekiem, sakopjot kādu novārtā atstātu zemes stūrīti vai kādu citu no iemesliem, kas mums katram nozīmē Latviju.”

Koncerta dalībnieku pulks – katrs un kopā muzicēja atbildīgi un emocionāli. Lielākais kolektīvs koncertā bija kapelmeistara Aigara Dziļuma vadītais Projektu orķestris, muzicēja arī citi Bauskas MMS audzēkņi. Tie bija – Paula Patrīcija Gedroviča, Mark Mormul, Elza Graudiņa, Kate Kononova, Anete Neidere, Rūdolfs Gustavs Gailis, Keita Maldute, Dārta Garā, Amanda Pučure, Kristers Pērkons un Jēkabs Kolbergs. Pasākumu kuplināja Vecumnieku MMS pūšaminstrumentu kvartets. Koncertmeistares bija Evija Bonāte un Ineta Rozentāle.

Pēc koncerta tā dalībnieki nedaudz atpūtās – bija zupas ēšana un svētku kliņģera baudīšana. Vēlāk tika apskatīta Pīlādžu atpūtas bāze un moto trase, kur laipni un interesanti ekskursiju vadīja tās īpašnieks Eriks Pīlādzis.

Paldies visiem, kas piedalījās un padarīja šo dienu īpašu!

Close Menu