BAUSKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Konkursa laureāti tiekas “Pilī.Sētā.Pilsētā”

Sestā reize konkursam nav nekāda jubileja, jūs teiktu. Tomēr konkurss “Pils.Sēta.Pilsēta.” šajā – 6.rīkošanas reizē – vienotā tēmā “Senās ēkas” licis izpausties līdz šim lielākajam dalībnieku skaitam. 47 skolu audzēkņi žūrijas vērtējumam iesnieguši vairāk nekā 300 darbu. Un vēl – kopš šī gada mūsu skolas organizēto mākslas parādi drīkstam saukt par starptautisku, jo tajā piedalījušies (un ceram, ka turpinās!) mūsu draugi no Biržu (Lietuva) V.Jakubena Mūzikas skolas Mākslas nodaļas.

Noslēguma un apbalvošanas pasākumā Bauskas pilī bija pulcējusies krietna daļa no laureātiem, jo daudzus no Bauskas šķir diezgan liels attālums, un diplomi un pateicības aizceļos pa pastu vai draugu aizgādāti. Tos, kuri bija ieradušies, sveica Bauskas MMS direktore A.Velmunska. Uzrunājot jaunos māksliniekus, viņa izteica prieku par to, ka esam Bauskas pilsētas sākuma punktā – pilī. Te ir arī sākums šim konkursam, kura dalībnieku skaits un veikums tikai pieņemas spēkā. Kopā ar vietnieku Aināru Pastoru direktore izsniedza diplomus un atzinības, tika sveikti arī pedagogi. Pils zālē bija izvietoti darbi, to attēli tika arī projicēti ekrānā, kamēr autori saņēma apbalvojumus. Paralēli notika arī skatītāju balsojums par sev simpātiskāko darbu. Skatītāju balsis aizceļoja pie Elzas Trokšas (Ulbrokas MMS) un Emīlijas Šaumbergas (Smiltenes MMS). Neizpalika arī tradicionālais Mūzikas nodaļas audzēkņu sveiciens. Priekšnesumus sniedza Ralfs Kapkalns (ģitāra, ped.L.Krasņikovs), Kristers Pērkons un Jēkabs Kolbergs (akordeons, ped. Antra Rušmane). Lai pasākums varētu notikt, neiztikām bez mūsu labvēļu – Bauskas novada administrācijas, SIA “Bauskas Alus” un Bauskas pils darbinieku atbalsta. Pateicamies un novērtējam!

Mūsu skolas laureāti jau minēti iepriekš, galerijā daži mirkļi no pasākuma un norises vietas.

Close Menu