BAUSKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Viesos – kolēģi no Kedaiņu mūzikas skolas

Jūnija karstumā – vēl viena tikšanās reize ar Lietuvas kolēģiem. Kedaiņu mūzikas skolas kolektīvs kopā ar skolas direktori Rūtu Kutraiti apmeklēja mūsu skolas Mūzikas nodaļu.

Viesi apskatīja skolas telpas, sarunā ar skolas vadību un pedagogiem salīdzināja abu skolu mācību programmas, tradīcijas, sadarbību ar pašvaldību, dalību projektos. Kedaiņu skolas pedagogi ļoti pozitīvi un ar sajūsmu vērtēja mūsu skolas sakopto, mācībām motivējošo vidi gan skolas telpās, gan ārpusē. Vairāki viesi iemēģināja skolas mūzikas instrumentus, radot nepiespiestu koncerta atmosfēru. Ieva Ūdre viesiem uzskatāmi demonstrēja ritmikas mācīšanu, iesaistot visus klātesošos improvizētā nodarbībā. Kate Kononova iepriecināja ciemiņus ar klavierspēli, tika atskaņots E.Grīga skaņdarbs  “Kāzu diena Trolhaugenā”. Talantīgās skolas klavieru nodaļas absolventes uzstāšanos ciemiņi apbalvoja ar stāvovācijām. Skolas direktore Anita Velmunska un viņas vietniece Inita Idere – Bankava ar lietuviešu kolēģiem pārsprieda dažādas sadarbības iespējas, tika lemts, ka tā jāturpina!

Close Menu