BAUSKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Pavasara koncerts izskan piepildītā zālē

Piektdienas vakars daudziem baušķeniekiem bija sengaidīta svētku reize. Protams, ka tie bija Bauskas MMS audzēkņu vecāki, draugi, klasesbiedri, arī citi Bauskas ļaudis, kas piepildīja Kultūras centra zāli. Tur notika Pavasara koncerts.

Koncertu atklājot , skolas direktore Anita Velmunska izteica prieku un gandarījumu, ka šāda tikšanās mūzikā notiek, visiem esot klāt, jo gandrīz divus gadus esam bijuši pavisam citā darba ritmā. Kopā ar vietnieci Initu Ideri- Bankavu viņas vadīja koncertu, iekļaujot pavasarīgas, arī skaudras un pārdomu pilnas dzejas rindas. Koncerta vizuālo noformējumu veidoja Mākslas nodaļas audzēkņu darbu reprodukcijas, kas lieliski papildināja muzikālo sniegumu.

Skolas lielākie kolektīvi – koris (ped. Inga Bukša un Ieva Ūdre) un pūtēju orķestris (ped. Aigars Dziļums) veidoja pamatīgāko šī muzikālā notikuma satvaru. Divdesmit priekšnesumu – tāda bija sarūpētā visu nodaļu pedagogu un audzēkņu dāvana klausītājiem šajā tik trauksmainajā pavasarī. Koncertmeistare šoreiz bija Ineta Rozentāle. Savukārt klavierspēles pedagoģe Anna Ivanova iepriecināja ar R.Šūmaņa skaņdarbu “Taurenīši”.

Arī pārējo koncerta dalībnieku repertuāra izvēle bija gana nopietna un klausītāju ausij ļoti tīkama. Pirmais lielais iznāciens uz lielās skatuves bija pirmklasniekiem Robertam Markevicam (1.sitaminstrumentu klase, ped. I.Ruņģis), Mārai Rimicānei (1.flautas klase, ped.L.Meždreija), kā arī dažām 1.-2.kl. kora klases ansambļa dalībniecēm (ped. I.Bukša).

Vēl savu sniegumu un attālinātajās mācībās apgūto lieliski demonstrēja Elza Maldute, Iveta Kiseļeva, Keita Maldute, Kristers Pērkons, Kate Kononova, Viktorija Tjuha, Marks Maro Strazdiņš, Everita Kampiņa, Enzo (Zhuen Yang), Endijs Rotšteins, Evelīna Burmistrova un saksofonu kvartets. “Roķīgu” noti koncertam piešķīra visslepenākais skolas kolektīvs – “Pagrabā 7” (ped.P.Straume).

Koncerta noslēgumā koris muzicēja kopā ar pūtēju orķestri. Tika atskaņota Z.Liepiņa kompozīcija “Gaisu šķīru dziedādama”. Atskaņojot Ukrainas himnu, tika pausts atbalsts tautai, kas šobrīd karā cīnās prat agresorvalsti Krieviju.

Paldies pedagogiem un koncerta dalībniekiem par emocijām bagāto, kvalitatīvo sniegumu! Lai visiem mierpilns šis laiks!

Galerijā – daži emocionāli mirkļi!

Close Menu